Maisto pramonės sektorius

Šiuolaikinės viešojo maitinimo įstaigos, atsižvelgdamos į higienos reikalavimus, dažniausiai pasirenka sandėliavimo priemones, kurios 100 procentų susideda iš kokybiško bešvinio plastiko. Toksinų neišskiriantis "Hi-impact" plastikas, net ir esant tiesioginiam kontaktui, užtikrina visišką maisto produktų laikymo saugumą. Gaminiai yra atsparūs temperatūros svyravimams nuo -40º iki +80ºC, todėl daugiausia naudojami šaldytuvuose, sandėliuose, džiovyklose, prekybos salėse.

Dėka šių savybių gaminiai (lentynos, vežimėliai, platformos ir kt.) plačiai naudojami Jungtinės Karalystės bei kitų Europos šalių aukščiausios klasės viešbučiuose, restoranuose ir baruose; šiuos gaminius naudoja ir greito maisto tiekėjai, maisto ruošimo įmonės, prekiautojai mėsa ir žuvimi, daržovių ir vaisių pardavėjai, kepyklos, kavinės, naktiniai klubai ir pan.

 

Plastikiniai sandėliavimo gaminiai lyginant su mediniais ar metaliniais yra pranašesni, nes jie:

 

  • yra lengvesni ir patogesni eksploatuoti;
  • netrūnija ir nerūdija;
  • yra atsparūs temperatūros svyravimams nuo -40º iki +80ºC, todėl ypač tinkami šaldymo patalpose;
  • išvalomi per keletą sekundžių;
  • neleidžia kauptis bakterijoms ir drėgmei;
  • yra galimybė panaudoti plastikinius gumuotus ratukus, leidžiančius mobilizuoti stacionarius įrenginius.
Pagrindinis gaminys lentyna yra tiekiamas sukomplektuotas, patogioje pakuotėje. Galima pasirinkti iš 4 standartinių spalvų (rusvai kreminę, raudoną, geltoną ar mėlyną) bei iš 9 nustatyto standarto siūlomų dydžių. Taip pat yra galimybė gaminį užsakyti pagal reikalingus išmatavimus. Gaminys surenkamas ir išardomas per kelias minutes be jokių įrankių. Funkcionalus gaminio su tarpais tarp skersinių dizainas, leidžia sukurti sąlygas laisvam oro srauto judėjimui ir taip pagerinti sandėliavimo sąlygas, pailginti lentynoje laikomų maisto produktų galiojimo terminą.

Šis lengvas ir patogus naudoti gaminys yra išskirtinai patvarus - jo apkrovos išlaikymo pajėgumas itin aukštas, bendra lentynos komplekto apkrova - iki 400 Kg/M2. Gaminys idealiai tinka naudoti šaldytuvuose, produktų saugyklose, virtuvėse, maisto gamybos linijose, skerdyklose bei žuvies apdorojimo įmonėse.

 

Maisto pramoneje, kepyklose, viešojo maitinimo įstaigose plačiai yra naudojami gastronominiai vežimėliai padėklams ar dėžutėms, kurie taipogi pasižymi visomis aukščiau išvardintomis savybėmis.
  • HIGIENIŠKAS
  • TINKA NAUDOTI ŠALDYTUVUOSE
  • NETRŪNIJA IR NERŪDIJA