Apmokėjimo sąlygos

  1. Pirkėjas užsiregistruoja tinklapyje www.vendiplas.lt arba www.Vendiplas.com nurodydamas tikslius savo duomenis: savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, pristatymo adresą.
  2. Pirkėjas, naudodamasis šiuo tinklapiu užsako prekes pas Pardavėją išsirinkdamas pageidaujamas prekes, nurodydamas savo identifikacinius duomenis ir pristatymo adresą ir paspaudęs nuorodą „Užsakyti", pasiunčia Pardavėjui užsakymą.
  3. Pardavėjas, patikrinęs galimybę pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes, nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas, atsiunčia Pirkėjui elektroniniu paštu užsakymo patvirtinimą.
  4. Pirkėjas, gavęs iš Pardavėjo užsakymo patvirtinimą, per 5 (penkias) darbo dienas sumoka pilną sumą į Pardavėjo sąskaitą pagal užsakyme nurodytą prekių kainą ir transportavimo išlaidas.
Kurjeriui pristačius siuntą, atidžiai ją apžiūrėkite - įpakavimas turi būti nepažeistas. Jeigu pastebėjote, jog visgi Jums buvo pristatyta prekė, kurios pakuotė yra apgadinta, Jūs privalote siuntos nepriimti ir kurjerio pateiktame prekės priėmimo - perdavimo akte pažymėti, jog gavote pažeistą prekę. Apie kurjerio pristatytas pažeistas prekes prašome informuoti mūsų el. parduotuvę nedelsiant el. paštu info@vendiplas.com arba tel. +370 37 302 123.