Viešasis sektorius

Lentynos, stelažai, vežimėliai - plastikiniai gaminiai, jau 20 metų naudojami Europoje sandėliavimui. Gaminiai buvo kuriami ir tobulinami atsižvelgiant į XXI amžiaus keliamus Viešojo sektoriaus sveikatos bei aplinkosaugos reikalavimus. Šiems gaminiams pirmenybę jau suteikė daugelis Jungtinės Karalystės, Europos ir kitų pasaulio šalių mokyklų, kolegijų, ligoninių, universitetų, kalėjimų, barų ir valgyklų, vaikų darželių, skalbyklų, baseinų, priešpirčių.

Kadangi gaminiai yra gaminami iš "Hi-impact" netoksinio plastiko, jie, lyginant su tradiciniais, pagamintais iš medžio bei metalo, yra lengvesni bei patogesni naudoti. Gaminiai netrūnija ir nerūdija, o neakytas paviršius nesugeria drėgmės. Įrenginius galima greitai ir lengvai nuvalyti, todėl juose nesikaupia mikroorganizmai.

 

Nustatytų dydžių standartinius gaminius galite rinktis iš 4 ryškių spalvų (rusvai kreminės, raudonos, geltonos ar mėlynos). Taip pat yra galimybė pagaminti pagal pateiktus išmatavimus, arba sukuri tik jūsų poreikius atitinkantį gaminį. Kadangi gaminiai yra tiekiami pilnai sukomplektuoti, juos lengva greitai surinkti nenaudojant jokių papildomų įrankių ar priemonių. Gaminio bendras plotas išlaiko net iki 400 Kg/M2 svorį ir yra atsparus temperatūros svyravimams nuo -40º iki +80ºC temperatūrai, todėl idealiai tinka naudojimui šaldytuvuose. Papildomai panaudojus pastikinius gumuotus ratukus galima mobilizuoti bet kokius stacionarius gaminius.

 

Atsižvelgiant į higienos reikalavimus, gaminio tinkamumą maisto laikymui patvirtino Aplinkos sveikatos institucijos, todėl šiuos gaminius galima naudoti netgi esant tiesioginiam kontaktui su maistu, pvz., šaldytuvuose, maisto produktų saugyklose, virtuvėse, maisto gamybos linijose bei viešo maitinimo įstaigose.

 

  • HIGIENIŠKAS
  • TINKA NAUDOTI ŠALDYTUVUOSE
  • NETRŪNIJA IR NERŪDIJA