Sporto ir laisvalaikio sektorius

Suoliukai, vežimėliai, lentynos, laikikliai - tai sporto ir laisvalaikio organizavimui skirti gaminiai, kurie gaminami iš 100% netoksinio "Hi-impact" plastiko. Šie plastikiniai gaminiai, lyginant su mediniais ir metaliniais, yra lengvesni ir patogesni, nereikalaujantys papildomos priežiūros. Jie plačiai naudojami daugelyje Jungtinės Karalystės ir kitų Europos šalių laisvalaikio ir sporto klubų, sveikatingumo centrų, SPA centrų, baseinų, persirengimo kambarių ir gimnastikos salių patalpose.

Esminis šių gaminių pranašumas - jie lengvi, tvirtos konstrukcijos, juos malonu liesti, nereikalauja daug laiko ir priemonių juos eksplotuojant.


Estetiškai gražus dizainas bei higienos savybės - tai unikalumas, kurį gali pasiūlyti plastikinis gaminys.

100% plastikinis gaminys, lyginant su mediniais ar metaliniais, yra ne tik lengvesnis ar malonesnis naudoti, bet ir neturi aštrių ar nelygių kampų. Neakytas jo paviršius yra lengvai valomas, jis netrūnija ir nerūdija, todėl jame neplinta bakterijos, kas yra aktualu palaikant švarą kabinose, drėgnose ar sausose aplinkose, bei persirengimo kambariuose. Plastikiniai suoleliai tiekiami lengvai surenkamos komplektacijos pakuotėje, juos galima surinkti ir statyti pasirinktoje vietoje be papildomų įrankių, o esant būtinybei, galima tvirtinti prie sienos ar grindų, panaudojant papildomas priemones.


Galima įsigyti 4 standartinių spalvų (rusvai kreminės, geltonos, raudonos ir mėlynos) 3 standartinių ilgių (1m, 1,5m, 2m) × 300 mm (pločio) ir 490 mm (aukščio) plastikinius suolus, taip pat kitus, priskiriamus šiam sektoriui ir tinkamus naudoti tiek patalpų viduje, tiek lauke - drėgnose ar sausose aplinkose, gaminius.

  • HIGIENIŠKAS
  • TINKA NAUDOTI ŠALDYTUVUOSE
  • NETRŪNIJA IR NERŪDIJA